Haber

AK Parti Bursa: LGBT sapkınlığı asla masum gösterilemez

BURSA (İGFA) –AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, konunun takipçisi olduklarını belirterek, İçişleri Bakanlığı tarafından gerekli inceleme ve soruşturmaların başlatıldığını söyledi.

Başkan Gürkan, Bursa’da CHP’li bir ilçe belediyesi bünyesinde LGBT merkezi kurulduğu tezine karşı yaptığı açıklamada, “Dünyanın başına bela olan LGBT sapkınlığı bizim inancımıza, aile birliğimize ve kültürel değerlerimize aykırı bir olgudur ve bizi arayacaktır. asla masum gösterilmez.”

LGBT’nin bilim insanları ve uzmanlar tarafından insan doğasına ve hayatın doğal akışına aykırı, biyolojik ve/veya ruhsal bozukluklardan kaynaklanan ve tedavi edilebilen sapkın bir cinsel yönelim olarak tanımlandığını hatırlatan Gürkan, “Umarım Adı geçen belediye böyle bir girişimde bulunmadı. , bu ilaç bir sapkınlığın motivasyon merkezi haline gelmedi. Tekrar belirtmek isterim ki; Bizler bu kadim medeniyetin temsilcileri olarak aile yapımızın böyle bir teşebbüse, sapkınlığa ve dezenformasyona uğramasına asla müsaade etmedik, etmeyeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu