Haber

AK Parti, Eskişehir’de “Siyasette Kadın Akademisi” programı düzenledi

AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı üyelerinin katılımıyla “Siyaset Akademisi Kadın Programı” gerçekleştirildi.

AK Parti Erzurum Milletvekili ve eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Ar-Ge Başkanı Kadın Kolları Başkanı Züleyha Karademir, Kadın Kolları MYK Üyesi Doç. Ayşe Nevin Sert, MYK eski Kadın Kolları Üyesi Dava Parıltı Güçlü, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Hasret Ünalır, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Leman Sivri, BBP İl Kadın Kolları Başkanı Meral Öztürk, ilçe kadın kolları liderleri ve çok sayıda örgüt üyesi Dr. katıldı.

Akdağ, programda yaptığı konuşmada AK Parti’nin 11 milyon üyesiyle dünyada eşi benzeri olmayan bir hareket olduğunun altını çizdi.

AK Parti çatısı altında Cumhur İttifakı ile güzel bir yolculuk yapıldığını ifade eden Akdağ, şunları kaydetti:

“Bu çatı altında milletimize hizmet etmek bizim için bir nimettir. Biz 11 milyonluk bir aileyiz. Nüfusumuza göre böyle bir hareketin dünyada eşi benzeri yok. Bu da elmamız AK Parti’nin gücünü gösteriyor.” gözün, Recep Tayyip Erdoğan.” “Sağlıkta dönüşümü gerçekleştirirken hastanelerimizin kapılarını tüm vatandaşlarımıza açtık. Cumhurbaşkanımızın yüksek vizyonuyla sağlık sisteminde dünyanın bile örnek aldığı devrimi gerçekleştirdik. Avrupa’da olmayan ve herkese açık olan Eskişehir Şehir Hastanesi’nden tüm vatandaşlarımız eşit şekilde yararlanmaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde.” Yüzyıla doğru emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Büyük bir vizyon olarak şimdi de kendi markamız olan Togg’u ortaya çıkarıyoruz. Onu da karalamaya çalışıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan Togg’u yaptırır, yaparlarsa Togg’u heykeltirirler. Bu vizyon 2023 seçimlerine kadar zamanımızı iyi değerlendirelim ki projelerimiz devam etsin hane halkı. Ziyaretlerimize devam edelim. Durma, devam et.”

Çalışkan ise AK Partili kadınların “gece gündüz” demeden kapı kapı dolaşarak davaya büyük katkı sağladığını vurguladı.

AK Partili kadınların her yüreğe girip her kapıyı açtıklarını belirten Çalışkan, “Onlar her türlü zorluğun üstesinden gelirler. Kadınlarımızın hem Türkiye’de hem de ilimizde partimize getirdiği desteğin farkındayız. ne kadar değerli olduklarını gösteren bir hareketin mensupları.Beyaz kadınlarımızın da desteğiyle önümüzdeki seçimlerde çok daha gayret sarf edeceğiz ve Allah’ın izniyle 2023’te Eskişehir’i sular altında bırakarak yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Kadınların siyasetteki varlığını artırmak için sürekli yeni atılımlar yaptıklarını kaydeden Ünalır, “AK Parti’nin yol hikayesinde kadınlar olarak şu anda meclisteki temsil oranımız yüzde 4,1’den yüzde 17’ye çıktı. Kadını siyasetin öznesi yapan dünya cumhurbaşkanı ile aynı çatı altında siyaset yapmanın onurunu yaşıyoruz.Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 21 yıldır bu kutlu yolda yürümekten büyük gurur duyuyoruz ve bu ülkenin geleceğini birlikte inşa edeceğiz. kadınlar olarak.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu