Haber

Aktif yaşlılar müzikal komedi

‘Kuyrukluyıldızın Altında Evlilik’ alkışlarla sahnelendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Aktif Yaşlılar Hizmet Merkezi üyelerinden oluşan Tiyatro Atölyesi, “Kuyruklu Yıldız Altında Bir İzdivaç” oyununu sahneledi. 65 yaş üstü bireylerin sahne performansları büyük alkış aldı.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’na bağlı Aktif Yaşlı Hizmet Merkezi’ne devam eden yaşlı bireylerden oluşan tiyatro atölyesi dördüncü oyununu sahneledi.

DÖRDÜNCÜ OYUNLARA DA MADDELER GELDİ

Tiyatro eğitmeni Ali Aytuğ’un yönettiği iki perdelik “Kuyrukluyıldızın Altında Bir İzdivaç” Atatürk Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluştu. Aktif Yaşlı Hizmet Merkezi Tiyatro Atölyesi’nden 20 kişinin rol aldığı oyun seyirciler tarafından büyük beğeni topladı. 65 yaş üstü bireyler sahne performanslarıyla göz dolduruyor ve dördüncü oyunlarını başarıyla sahnelediler. Tiyatroseverler bol kahkahalı keyifli bir akşam geçirdiler.

KUYRUK ENDİŞELERİNDE AŞK HİKAYESİ

Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın kaleme aldığı iki perdelik komedinin konusu ise şöyle; Halley Kuyruklu Yıldızı’nın 1910’da İstanbul’da dünyaya çarpacağı söylentisi heyecan, endişe, yaygara ve dedikodu yaratır. Bu durumla eğlenmek için konferanslar veren kültürlü ve güçlü İrfan Galip ile yazıştığı gizemli bir hanımın gerçek macerasını anlatıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu