Yaşam

Baran Tınaz, Deren Talu’ya şiddet uyguladığı iddiasını yalanladı

Defne Samyeli ile Eren Talu’nun büyük kızı Deren Talu, sosyetik Baran Tınaz ile 3 yıldır aşk yaşıyor. Çoğu zaman romantik pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken ikilinin şiddet iddialarıyla yollarını ayırdığı iddia edildi. Dere Talu darp iddiasını net bir şekilde yalanlarken, Tınaz’dan sitem dolu bir açıklama geldi.

ŞİDDET TEZİNİ REDDETTİ

Olmaz’da yer alan habere göre, söylemezsem reklam filmi teklifi alan Deren Talu, sevgilisinin onayı olmadan kabul etti. İkilinin daha sonra otomobilde tartıştığı ve Tınaz’ın Talu’ya şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Kendisine yönelik şiddet iddiasına Instagram hesabından yaptığı açıklamayla tepki gösteren Baran Tınaz, Söylemezsem programının sunucusu Bircan Bali’ye de sert sözler söyledi.

“BİRCAN BALI İTİRAZ ETMEZSE DAVA AÇILACAKTIR”

Özür dilenmediği takdirde yasal işlem başlatacağını söyleyen Tınaz, şu ifadeleri kullandı: “Bircan Bali, 05.04.2023 tarihinde Beyaz TV kanalında yayınlanan Söylemezsem adlı programda. dergi Programcı tarafından Deren Hanım’ı dövdüğüm, bu nedenle ayrıldığımız daha sonra ailelerimizin araya girmesiyle barıştığımız iddia edildi. Deren hala değer verdiğim ve saygı duyduğum bir insan. Saldırı iddiaları tam bir saçmalık ve bu tezleri ortaya atan Bircan Bali canlı yayında özür dilemediği ve tanıkları sözlü olarak açıklamadığı sürece avukatlarım ve ceza ve tazminat davaları üzerinden hata beyanı yapılacaktır. dosyalanacak Tek işi insanların özel hayatlarıyla övünmek. haberler Bu kişiye ve kanala asla taviz vermeyeceğim. Deren’e ve bana zarar vermelerine izin vermeyeceğimi bilmenizi isterim.”

DEREN TALU: ŞİDDETE TAHLİYE ETMİYORUM

Deren Talu ise Instagram hesabından yaptığı açıklamada şiddet iddialarını yalanladı, “Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem’ programında Baran Tınaz tarafından darp edildiğim iddiaları. 05.04.2023 ve bu yüzden ayrıldık, tamamen gerçek dışı.İlişkimizi şimdi arkadaşlık boyutuna taşımak, birlikteliğimizi saygı ve sevgi mertebesine taşımak.Bu bir karardır.saldırı tezleri tam bir saçmalık Bir kadın olarak bırakın üç yılımı saygı ve sevgiyle geçirdiğim bir insanın adının şiddet argümanlarıyla karıştırılmasına üzülüyorum, halbuki hiçbir kadına karşı fiziksel, sözlü veya duygusal şiddete müsamaha etmek söz konusu değil. Bu gerçek dışı argümanları ekrana taşıyan programcıların, sahip olduklarını bildiğim sorumluluk ve görev bilinciyle bir an önce gerekli düzeltmeleri yapmalarını bekliyorum.”

mut-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu