Haber

Beyoğlu’nda Çocukla Yürüyen Kadının Cep Telefonu Çalındı

BEYOĞLU’nda çocukla birlikte yürüyen kadının cep telefonu iki kadın tarafından çalındı. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, polis tespit edilen hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, geçen hafta Salı günü saat 13:00 sıralarında meydana geldi. Yankesicilik yapan iki kadından biri Şahkulu Mahallesi’nde çocukla birlikte yürüyen bayanı takip ederken, biri çevredekiler olayı fark etmesin diye gölgelik yaparken, bir başkası da bayanın kapıdan yaklaştığı cep telefonunu çaldı. arka.

GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI

İki hırsız olayın ardından hızla uzaklaşırken, kadın bir süre sonra cep telefonunun çalındığını fark ederek polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, olayın görüntülerine ulaşarak kimliği tespit edilen hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Video Güvenlik kamerası görüntüleri-Yanında çocuğuyla yürüyen kadın-Kazmacı hanımlar onu takip ediyor-Gölgelik yaparken başkasının telefonunu çalan kadınlardan biri-Hırsızlar hızla ayrıldı Gerçek kamera görüntüleri-Olay mahallinden görüntüler-Dükkancı ile görüşme -Fotoğraflar tespit edilen hırsızlar

-Genel ve detay görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu