Teknoloji

Bloodlines 2 3 Farklı Oynanış Tarzı Sunacak

Paradox Interactive ve The Chinese Room tarafından sağlanan yeni ayrıntılara bakılırsa, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 3 farklı oynanış stilioyuncuların karşısına çıkacak.


İlginizi Çekebilir:  Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Ana Karakter Tanıtıldı


2019 yılında GDC etkinliğinde duyurulan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Hardsuit Labs stüdyosu ile geliştirilmeye başlandı. Ancak yaşanan aksaklıklar ve ardından gelen ertelemelerin ardından Amerikalı geliştirici, The Chinese Room ile yollarını ayırdı.

Geçtiğimiz aylarda yapılan bir duyuruyla PlayStation 4 ve Xbox One versiyonları iptal edilen oyun, PC (Epic Games Store, GOG ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor ve bir aksilik olmazsa oyun piyasaya sürülecek. Bu yılın sonbaharında Paradox Interactive yayıncılık tarafından satışa sunulacak.

Bloodlines 2, 3 farklı oynanış tarzıyla her oyuncuya hitap edecek!

31 Ocak 2024 Çarşamba günü hem oynanış fragmanının yayınlanacağı hem de derinlemesine bir incelemenin gerçekleştirileceği Bloodlines 2, 3 farklı oynanış stiliyle karşımıza çıkacak. Bu, size uygun tarzda oynayabileceğiniz anlamına gelir. Bunlardan ilki, gizlilikle hareket ederek düşmanlarını şaşırtmayı seven oyunculara hitap edecek olan Strategic Stalker’dır.

Action Brawler ise yakın mesafe ve göğüs göğüse dövüşü seven oyunculara hitap ediyor. Brujah sınıfı bu oyun tarzı için mükemmel olacak. Önünüze çıkan herkesi yenerek ilerlemeyi seviyorsanız bu sınıfı tercih edebilirsiniz. Ancak iki farklı oynanış stilini birleştirebileceğinizi de söyleyelim. Yani gizlice ilerlerken karşınıza çıkan bir düşmana saldırabileceksiniz.

Narrative Adventure ise dövüşü pek sevmeyen ancak hikaye ve keşif unsurlarına odaklanmak isteyen oyunculara hitap ediyor. Elbette çatışmalar olacak ancak detaylı oynanış mekaniklerinden ziyade karakterlere ve hikayeye odaklanacak bir ilerleme sizi bekliyor olacak.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Konusu

Vampir terörü sırasında karakterinizin varlığı, Seattle şehrinde kan ticareti için bir savaş başlatacak. Şehri kontrol eden yaratıklarla zorlu bir ittifak kuracağız ve güçlü vampir toplulukları arasında kanlı bir iç savaşın çıkmasına neden olan ve sürekli büyüyen komployu ortaya çıkarmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu