Yaşam

Gizli Geçit’ten ilk single: Bakımsız Aşk

Gitar ve vokalde müzikal geçmişinin yanı sıra ödüllü bir film yönetmeni, tasarımcı ve illüstratör de olan çok yönlü sanatçı Serkan Ertekin, davulda bugüne kadar Hot Duck, Conflict, Aralık, Fango gruplarında da davul çalan Hakan Ertekin ve basta yerli caz sahnesinin sevilen isimlerinden Ozan Musluoğlu’dan oluşan Gizli Geçit’in ilk single’ı ‘Bakımsız Aşk’ dinleyicilerle buluştu.

Grubun ilk single’ı olan şarkının sözleri ve bestesi Serkan Ertekin’in imzasını taşıyor. Vokal, gitar ve synth’de Serkan Ertekin, davulda Hakan Ertekin, bassta Ozan Musluoğlu ve klavyede Adem Gülşen’in yer aldığı parçanın back vokallerinde ise Ayfer Dönmez gruba eşlik ediyor. Mix & Mastering’de Erkan Adlin’in yer aldığı ‘Bakımsız Aşk’ın prodüktör ve aranjörlüğünün yanı sıra görsel tasarımda da yine Serkan Ertekin’in imzası bulunuyor.

Şarkıyla eş zamanlı olarak dinleyicilerle buluşturulan ‘Bakımsız Aşk’ın klibinin yönetmen koltuğunda Serkan Ertekin otururken, görüntü yönetmenliğini Arda Süsoy ve Zahiri Memet Efendi imzası bulunuyor. Şarkının ruhuna paralel olarak hayat bulan ve Marmaris Akyaka ile İstanbul Gizli Geçit Stüdyosu’nda çekimleri tamamlanan klibin prodüksiyonunu Hakan Ertekin üstlenirken, ‘Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin’ tiyatro oyununun yanı sıra ‘Bir İstanbul Zamanı’ ve ‘Hatırla Sevgili’ dizilerindeki performansıyla tanınan oyuncu Ayfer Dönmez de klipte yer alıyor.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

haberhadim.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu