Teknoloji

Hepsiburada’dan Öğrencilere Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulaması Desteği

Hepsiburada’dan Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Uygulamasında Öğrencilere Ek

 

 

1 Kasım 2023 tarihinden itibaren üniversite öğrencilerine vergisiz telefon ve bilgisayar satışını düzenleyen Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 25 Ekim’de Resmi Gazete’de yayımlanmasının ardından Hepsiburada, öğrencilere sunacağı ek avantajları da duyurdu.

 

Buna göre 9.500 TL’ye kadar vergisiz taşınabilir telefon ve bilgisayarlardan avantajlı fiyatlarla yararlanmak isteyen öğrenciler, 1 Kasım itibarıyla kendilerine uygun cep telefonu modelini satın alıp Hepsiburada Limit ile 12 ay taksitle ödemeye başlayabilecek, Hepsiburada’nın sunduğu özel limit sayesinde kart limitine takılmadan. 1 Kasım itibarıyla koşulları sağlayan öğrenciler Hepsiburada’dan alacakları bilgisayar cihazlarının ödemesini Şubat ayından itibaren 9 taksitle yapabilecekler. Bu ödemelerde Hepsiburada Limit bedeli kart limitinden kesilmeyecektir.

 

Hepsiburada, öğrencilerin vergisiz satın alabileceği telefon ve bilgisayar modellerini 1 Kasım itibarıyla Türkiye’nin 81 iline ertesi gün teslimat veya hızlı teslimat avantajlarıyla teslim etmeye başlayacak.

 

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, vergisiz cihaz projesine dahil 9.500 TL’nin altındaki telefon, tablet ve bilgisayar modellerini, öğrencilere özel ve sadece Hepsiburada’ya özel ödeme kolaylıkları ve hızlı teslimat avantajlarıyla 1 Kasım’dan itibaren öğrencilere sunacak. . Hepsiburada platformunda vergisiz telefon ve bilgisayar kampanyasına katılacak öğrenciler, yalnızca bir kez yararlanabilecekleri bu haktan en uygun fiyat ve koşullarla yararlanabilecek.

 

Hepsiburada Ticari Operasyonlar Lideri Nadir Özgün, “Öğrencilere sunulan vergisiz cep telefonu ve bilgisayar imkanı, ülkemiz gençlerinin teknolojiye daha kolay ve uygun fiyatlarla erişmesini sağlama yolunda önemli bir adımdır. E-ticaretin ulusal grubu Hepsiburada olarak, tüm ülkemize katma değer yaratacak bu projenin bir parçası olmaktan ve genç nesillerin geleceğe daha iyi hazırlanmaları için teknolojik gelişmelere daha kolay erişmelerine destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu inançla Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak ilgili modellerin öğrencilerimize daha ulaşılabilir olması için tüm kaynaklarımızı seferber etmeyi misyonumuz olarak görüyoruz. Hepsiburada’ya özel limit sayesinde öğrenciler, alacakları telefonları 1 Kasım’dan itibaren 12 taksitle ödemeye başlayabilecekler.

 

Hepsiburada’dan Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Alım Şartları

 

25 Ekim 2023 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile verilen teknolojik cihaz ve internet desteğinden, satın alma tarihi itibarıyla 26 yaşını doldurmamış olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yükseköğretim öğrencileri yararlanabilecek. yüksek öğrenim öğrencilerine. Açıköğretim öğrencileri bu kapsamın dışındadır. Öğrenciye bir defaya mahsus verilecek teknolojik cihaz ve bir yıllık internet desteği kapsamında öğrenci, son fiyatı 9.500 TL’yi aşmayan taşınabilir telefon, tablet ve bilgisayar cihazlarından yararlanabilecek. İkinci el cihaz alımları destek kapsamı dışında tutulurken, her öğrencinin bir kez kullanabileceği cihaz desteğinin toplam bedeli 5.500 TL olarak belirlendi.

 

Açıklanan destekle taşınabilir cihaz ve bilgisayar satın almak isteyen öğrenciler, Hepsiburada Limit ile kartlarını sınırlamaya gerek kalmadan, bankasız, taksitli ödeme çözümlerinden ve Hepsiburada’nın Türkiye’nin 81 iline güvenilir ertesi gün teslimat avantajından yararlanabiliyor.

 

10 GB bedava internet hakkı

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile öğrencilere, taşınabilir cihaz ve bilgisayar satın almanın yanı sıra, kendi adlarına kayıtlı limitle kullanabilecekleri aylık 10 GB, yıllık ise 120 GB bedava internet hakkı tanındı.

 

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi uyarınca edinilen taşınabilir telefon cihazları, destekten yararlandığı tarihten itibaren en az iki tam yıl süreyle yararlanıcı tarafından kullanılabilir.

 

Vergisiz telefon projesine uygun telefon modellerini incelemek için tıklayın. https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/vergisiz-cihazlar

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu