Haber

İrem Derici’nin Yeni Aşkı ve Arkadaşlarıyla Çılgınca Eğlendiği O Anları Görmelisiniz!

Yaptığı açıklamalar ve özel hayatıyla her zaman derginin gündeminde olan İrem Derici, geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Özgür Aras’ın Harbiye’de açtığı yeni mekanda “ev partisi” konseptine ev sahipliği yaptı. Partide arkadaşlarıyla eğlenen Derici, yeni sevgilisiyle de romantik anlar yaşadı.

İşte detaylar ?

Kariyerinin zirvesine “Kalbimin Tek Sahibi” şarkısıyla yükselen İrem Derici’yi hepimiz yıllardır takip ediyoruz.

Bildiğiniz gibi açık sözlülüğü ve samimiyetiyle gönlümüzü kazanan İrem Derici, özel hayatıyla da magazin gündeminden hiç çıkmıyor.

Geçtiğimiz aylarda kendisinden 7 yaş küçük eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile ilişkiye başlayan Derici, bu ilişkisini kısa sürede sonlandırdı.

Atakan Işıktutan’dan ayrılığının nedenini yoğun iş temposuna bağlayan Derici, bu ayrılığın üzerinden çok geçmeden Instagram hesabından yeni bir ilişkiye başladığını duyurdu.

Yönetmen Gökhan Fırat’la yeni bir aşka başlayan Derici’nin oldukça romantik bir ilgi içinde olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Yakın arkadaşı Özgür Aras’ın Harbiye’de açtığı yeni kulübü EV’de dün akşam “Ev Partisi” konseptli etkinliğe ev sahipliği yapan İrem Derici, erkek arkadaşı ve yakın arkadaşlarıyla sabahın erken saatlerine kadar eğlendi.

Tüm davetlilerin Türkçe pop eşliğinde çılgınca eğlendiği geceye İrem Derici’nin yeni sevgilisi Gökhan Fırat ile yaşadığı romantik anlar damgasını vurdu.

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu