Haber

Kendisini Kaçırmaya Çalışan Kişileri Açıklayan Aygün Aydın, gerçeklerin farklı olduğu haberine sert tepki gösterdi.

Model ve oyuncu Aygün Aydın, sosyal medyadan canlı yayın yaparak kendisini kaçırmaya çalışan kişileri paylaştı; Hepimiz o anlara tanık olduk, o.

Aygün Aydın, bu kaçırma olayının ardından iş insanlarının iddialarını ‘Gerçek Başka’ başlığıyla yayınlayan Sabah’a sert çıkıştı…

Aygün Aydın aslında bir model ve oyuncu ama biz onu Hakan Sabancı ile yaşadığını iddia ettiği saplantılı aşkla tanıyoruz, bilirsiniz.

Sabancılar’ın çapkınlığıyla nam salan Hakan Sabancı ile eski yazışmalarını yayınlayan Aygün Aydın’ın adı o günden bu yana Hakan Sabancı’dan başkası değil; Hepiniz tanıksınız.

Gelelim asıl konumuza. Geçen gün Aygün Aydın’ın başına çok kötü bir olay geldi ve genç kadın bu anları an be an sosyal medya hesabından yayınladı.

Bindiği taksiye iki aracın sıkıştığını, inip kaçmaya başladığı halde insanların onu kovaladığını iddia eden Aydın’ın o anlarına da tanık olduk.

“Sabah” bu haberi “Hakan Sabancı’nın adını andığı Aygün Aydın, “Kaçırıldım”: Gerçek farklı çıktı…” manşetiyle yayınlayınca; Aygün Aydın sert çıktı.

Aydın, söz konusu kişinin sözlerini, “Konserden sonra kendisiyle tanıştım, benimle takılmak istediğini söyledi ve Başakşehir’e gelmeye başladık. Dondurma yemek istediğini söyledi. Ben de dedim.” taksiye bindirip gönderebilirim dedi. Konuşurken araçtan indik. Anahtarı aldı. Araca binip aracı alıp kaçtı.” Yere çarptı.

“Adam beni kaçırdı, adama iş adamı diyorsunuz. Video çekip delil toplamama rağmen! O an pilim bitse video çekemem tecavüze uğrasam ölsem ya siz? suçluyu aramak yerine yol kenarında intihar ettiğini söyle!” dedi Aydın, Sabah’a sertçe.

Aydın’ın olayıyla ilgili bir diğer tartışma ise şu şekildeydi. ?

Aygün Aydın, insanların onu kaçırmaya çalıştığını savunsa da gerçeklerin farklı olduğunu söyleyenler de var…

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu