Yaşam

Müge Anlı ve Esra Erol Arasındaki Son Olaylar

Tatlı Sert ve Esra Erol, Müge Anlı ile son günlerde programlarında yer alan çarpıcı olayları derlediler.

Müge ve Tatlı sert programında evli ve 4 çocuklu kadını kaçıran İlhan İletmiş, canlı yayında ailesiyle karşı karşıya geldi. Yayına sevgilisi Aslı ile gelen İletmiş’in annesinin “Adam yapar” sözleriyle oğlunu koruması dikkat çekti. Müge Anlı ise bu cümleye sert tepki gösterdi.

Hülya isimli kadın, TikTok üzerinden tanıştığı ve kendisini imalatçı olarak tanıttığı Fatih isimli adama ilk görüşmede 60 bin TL verdi. 60 bin TL verdiği sevgilisinin evli olduğu öğrenilen kadının başına kaynar su dökülürken, Fatih’in kendini savunmak için verdiği cezalar ve iddialar Müge Anlı’yı çileden çıkardı.

Müge Anlı’ya “Oğlum ve gelinim torunlarımı ak sakallı dede ve meleklerin götürdüğünü söylediler. Torunlarımızdan haber alamıyoruz” diyerek başvuran anneanne ve dede, oğullarının psikolojisinin bozulduğunu söyleyerek herkesi şok etti. eşi tarafından rahatsız edildi ve oğullarının havlaması.

Müge Anlı ve Tatlı Sert programında kadınların avukat Rahmi Özkan’a gönderdiği ifadelere Müge Anlı tepki gösterdi. Atılan broşürleri ifşa edeceğini söyleyen Anlı, canlı yayında sinirlendi.

Müge Anlı’dan yardım isteyen Fevziye Hanım, kızı Eda’ya aylardır ulaşamadığını ve kızının evli olmadığını öne sürerek kızının karşısına çıktı. Yüzleşme sırasında Anlı, Eda’nın aylardır sevgilisinin ailesinin evinde kaldığını belirterek, aileye nedenini sordu.

İsmail’in amcası Alaattin, ‘Eda ile bir sorunumuz yok, Eda’yı istiyoruz’ deyince Anlı sinirlendi. ‘Evine bedava iş gücü arıyorsun’ diyen Anlı’ya Alaattin, ‘Sonuçta beraber yaşıyoruz. Evli olsa bile aynı.’ cevabı verdi. Bu sözleri duyan Müge Anlı da canlı yayında ağzının bir kısmını İsmail’in amcası Alaattin’e verdi.

Her parçasıyla ‘Bu artık olmayacak!’ Dedirten olayları izlediğimiz Esra Erol’da geçtiğimiz bölümlerle seyirciyi resmen çıldırtacak bir olay yaşandı. Henüz 4 aylık evli olduğu eşi Dilek’in kaybolduğunu söyleyerek Esra Erol’dan yardım isteyen Mehmet, eşinin kadın ticaretinde kullanıldığını öğrenince olay sandığından çok daha farklı çıktı. beklenen. Söz konusu olay geçtiğimiz günlerde sona erdi.

Esra Erol’un ekranlarında yayınlanan yasak aşk belgelerinin detayları izleyenleri şok etmeyi başardı. “Karım teyzemin oğlu Ahmet’e kaçtı.” Esra Erol’a yasaklı maddeler ve şiddet kullanarak başvuran İbrahim Lale ile eşi Nazmiye Lale’nin evliliğine ve programda yaşananlara birlikte göz atalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu