Ekonomi

Özelleştirme İdaresi’nin bazı satış kararları ve imar planı değişiklikleri onaylandı.

Özelleştirme İdaresi’nin bazı satış ve imar planı değişikliklerine ilişkin kararları onaylandı.

Konuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre, toplu özelleştirme için açılan ihale sonucunda, İstanbul’un Sarıyer ilçesi Gümüşdere Köyü’nde Hazine adına kayıtlı ve özelleştirme kapsam ve programında yer alan taşınmazların Eren Karamanlı’ya satılacağı, 24 milyon 500 bin lira ile en yüksek teklifi kim verdi? verildi.

En yüksek teklifi 26 milyon 250 bin lira ile veren Tepem Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne aynı yerde bir gayrimenkul daha satılması kararı onaylandı.

Toplamda özelleştirme ihalesinde 57 milyon lira ile en yüksek teklifi veren Gölmak İnşaat Enerji Hizmet Kuruluşları Nakliyat Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ’ye Ordu’nun Perşembe ilçesindeki bazı taşınmazların satışına karar verildi.

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Geriş Mahallesi’ndeki gayrimenkulün 181 milyon liraya en yüksek teklifi veren Vilesas Gayrimenkul İnşaat Petrol Sanayi ve Ticaret AŞ’ye satılması uygun bulundu.

İstanbul’un Eyüpsultan ilçesi Kemerburgaz Mahallesi’nde bulunan gayrimenkulün imar planı değişikliği onaylandı.

Tunceli’nin Ovacık ilçesine bağlı Pulur Mahallesi’ndeki bazı taşınmazlar için hazırlanan imar planı değişikliğine yapılan itirazların reddi uygun görüldü.

haberarnavutkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu