Ekonomi

Pivony Team, Tech Global Conference 2023’te 100.000 Kadın Kadınla Buluşuyor!

Türkiye’nin önde gelen firmaları ile iş birliği içinde olan Pivony Tüketici İstihbarat Analitik Platformu Kurucu Ortağı Rihab Rahali ve pahalı ekip üyeleri Afra Yıldırım, Ece Sanan ve Begüm Küçük, 9 Mayıs ortasında yapılacak Women in Tech Global Konferansı 2023’e katılmaya hazırlanıyor. -12.

WomenTech Network’ün ev sahipliğinde düzenlenen bu yılki konferans, teknoloji liderliği ve yenilikçilik, kariyer gelişimi ve geleceğin birlikte nasıl şekillendirilebileceğini tartışmak üzere dünyanın dört bir yanından 100.000 kadını bir araya getirecek.

Bu konferansta ilham verici konuşmalar ve ilgi çekici panellere katılacak olan Pivony grubu, teknik workshoplar ve sanal yüz yüze networking oturumları ile sektörün değerli isimlerine ulaşabilecek.

Pivony’nin kurucu ortağı ve WomenTech Network Elçisi Rihab Rahali, konferansa katılmaktan duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi: “Bu konferansa katılan ekibimizdeki harika kadınlarla gurur duyuyorum! Misyonu olumlu değişimi yönlendirmek ve çeşitlilik, kapsayıcılık ve aidiyet kültürlerini teşvik etmek olan, benzer düşüncelere sahip kadınlarla bağlantı kurmayı dört gözle bekliyoruz. Böylesine harika bir etkinliğin parçası oldukları için ekibimi tebrik ederim!”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habercandir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu