Teknoloji

Samsung’a Özel Snapdragon İşlemci Diğer Telefonlara Geliyor

Güney Koreli teknoloji devi SAMSUNG, geçtiğimiz aylarda duyurduğu Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarını tanıtırken, ” Aslanağzı 8 Nesil 2“işlemci özel optimizasyon ile sunulduğunu duyurdu. Samsung’un açıklamasına göre Galaxy S23 ailesindeki işlemci, diğer markalarda kullanılan aynı model işlemciden. daha yüksek performanssunuyordu.

Aslında Samsung haklıydı. Galaxy S23 serisindeki Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, diğer markalarda kullanılan işlemcilere göre biraz daha iyiydi. Bu içerikte; Samsung, işlemcinin CPU hızını 3,2 GHz’den artırdı 3.36 GHz GPU hızını 680 MHz’den 719 MHz’e (yüzde 5,7) yükseltti. Bu sayede tüketiciye daha iyi bir deneyim sunuldu. Ancak gelen son haberler bunun çok yakında gerçekleşeceği yönünde. değişecekgösteriyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra’ya 36 bin 500 TL’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız buraya tıklayın.

Samsung ile aynı fiyatları sunan Snapdragon 8 Gen 2 işlemciyi artık her marka kullanabilecek!

Akıllı telefon dünyasının kıymetli sızıntı kaynaklarının tam ortasında yer alan, Dijital Sohbet İstasyonu yüksek hızlı Snapdragon 8 Gen 2 işlemcilerin Samsung tekelinden çıktığını belirtti. Weibo üzerinden yaptığı paylaşımda detay vermekten kaçınan Digital Chat Station artık… diğer markalarınSnapdragon 8 Gen 2’yi yüksek çalışma hızında kullanabileceklerini iddia etti.

Digital Chat Station tarafından yapılan açıklamada Xiaomi başta olmak üzere OnePlus, OPPO ve hatta ASUS gibi markaların Samsung Galaxy S23 ailesinde Snapdragon 8 Gen 2 kullanacağı belirtiliyor. güç alabilir gösteriyor. Böylece Samsung’un rakipleri, bu marka ile aradaki performans farkını kapatmak için yeterli imkana sahip olacak. Ancak bu değişiklik ne zaman gerçekleşecek, markalar hangi modellerde Samsung Galaxy S23 ile aynı işlemciyi kullanacak. emin değil.

Samsung Galaxy S23 Ultra inceleme görselimiz için:

Peki Samsung Galaxy S23 ailesi neler sunuyordu?

Ayda 1.000 TL’ye taksitle alabileceğiniz Samsung akıllı telefonlar için tıklayın.

savurhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu