Teknoloji

SILENT HILL: Kısa Mesaj PlayStation 5 Platformunda Ücretsiz Olarak Yayınlandı

 
Konami Digital Entertainment BV bugün, dünyaca ünlü psikolojik korku serisinin yeni hikayesi SILENT HILL: Kısa Mesaj’ın PlayStation™ Store’da ücretsiz olarak yayınlandığını duyurdu. Ayrıca geliştirici stüdyo Bloober Team’in merakla beklenen SILENT HILL 2 yeniden yapımı için yayınladığı yeni fragman, geliştirilmiş ve modernize edilmiş mücadelelerde oyuncuları nelerin beklediğini ortaya koyuyor.
 
SILENT HILL: Kısa Mesaj’ın kahramanı Anita, bir arkadaşı tarafından şehrin eteklerindeki terk edilmiş bir apartman kompleksine çağrılır. Anita bu tüyler ürpertici yeri keşfederken bir yandan da saklamaya çalıştığı karanlık bir gerçekle yüz yüze gelir. KONAMI daha önce SILENT HILL serisi için yeni bir dönem başlatacak birçok yeni oyun ve interaktif medyanın yolda olduğunu duyurmuştu.
 
Sürpriz sürümü ve ücretsiz sürümüyle SILENT HILL: Kısa Mesaj, her yaştan SILENT HILL hayranlarına hitap etmeyi hedeflerken, yeni oyunculara da bu efsanevi psikolojik gerilim serisine dalmaları için eksiksiz bir fırsat sunuyor. SILENT HILL: Kısa Mesaj, serinin önceki ve gelecek oyunlarından bağımsız, tamamlanmış bir hikayeye sahip kısa bir oyundur.
 
 
 
Oyun günümüzde geçiyor ve 21. yüzyılda herkesin aşina olduğu bir tema olan sosyal paylaşım sitelerindeki iftira ve zorbalığı konu alıyor. SILENT HILL: The Short Mesaj aynı zamanda 10 yıl aradan sonra çıkan ilk SILENT HILL oyunu olma özelliğini de taşıyor. Serinin önceki oyunlarıyla tanışmayan yeni nesil oyuncuların, SILENT HILL’in sunduğu psikolojik korku dünyasını deneyimlemelerini umuyoruz.
 
Yönetmenin, oyuncuların ve geliştirme ekibinin hazırladığı beş farklı kamera arkası videosuyla SILENT HILL: Kısa Mesaj’ın yaratıcı sürecine derinlemesine bir göz atın:
 
 
 
Diğer tüm görseller için buraya tıklayabilirsiniz.
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu