Ekonomi

SS&C, DDH Graham fonlarına hizmet vermek için anlaşmaya vardı

WINDSOR, Conn. – SS&C Technologies Holdings, Inc. (NASDAQ:SSNC), olağanüstü emeklilik ve fon yönetimi yönetimi hizmetleri sağlamak için Avustralyalı finansal hizmetler şirketi DDH Graham Limited ile uzun vadeli bir anlaşma imzaladı. Anlaşma, yaklaşık 70 Brisbane merkezli çalışanın DDH’den SS&C’ye transferini kapsıyor ve DDH müşterileri için hizmet sürekliliğini sağlamayı amaçlıyor.

Yönetim ve idare altında 7,8 milyar doların üzerinde fonu bulunan DDH Graham, üye ve yatırımcı yönetimi görevlerini yerine getirmek üzere SS&C’ye taşeronluk yapacak. Buna, iş operasyonlarını iyileştirmeye yönelik stratejik bir hamlenin parçası olarak birim kaydı ve finansman hizmetleri de dahildir. Bu hizmetlerin SS&C’ye geçişi önümüzdeki aylarda gerçekleşecek.

DDH İcra Konseyi Lideri Ugo Di Girolamo, SS&C’nin Avustralya finansal yönetim sektöründeki köklü varlığının altını çizerek ortaklığın önemine dikkat çekti. DDH’nin Para Piyasası işi bu anlaşmaya dahil olmasa da, SS&C ile yapılan işbirliğinin, sektördeki değişikliklere rağmen müşterilere daha iyi hizmetler sağlayabilecek gelişmiş finansal teknolojiyi ölçeklendirmek ve bunlara erişmek için değerli bir fırsat sunduğunu vurguladı.

SS&C Küresel Yatırımcı ve Dağıtım Analitiği Lideri Nick Wright, SS&C’nin Avustralya’daki büyümesinin bir uzantısı olarak gördüğü bu anlaşmadan duyduğu heyecanı dile getirdi. Wright, premium emeklilik ve yönetilen fon müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için şirketin teknolojisinden ve uzmanlığından faydalanmayı öngörüyor.

Küresel bir finans ve sağlık hizmetleri yazılımı ve hizmetleri sağlayıcısı olan SS&C, otuz yılı aşkın süredir Avustralya finans dünyasının temel taşlarından biri olmuştur. Şirket, teknolojisi ve hizmetleriyle çok çeşitli organizasyonları desteklemektedir.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu