Haber

TÜMOSAN Konyaspor Teknik Direktörü Stanojeviç yenilgiyi kabul etti

Trendyol Süper Lig’in 9. haftasında Siltaş Yapı Pendikspor’a 2-1 mağlup olan TÜMOSAN Konyaspor’un teknik menajeri Aleksandar Stanojeviç, mağlubiyetin sorumluluğunu üstlendiğini söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Stanojeviç, kazanmak isteyen taraf olmasına rağmen amatörce 2 golle mağlup olduklarını belirtti.

Yenilgiden dolayı üzgün olduğunu belirten Stanojeviç, “Bundan dolayı çok üzgünüz. Özellikle iç sahamızda kaybettik. Taraftarlarımızdan özür diliyorum. Elbette bir teknik direktör olarak bu sorumluluğu alıyorum. Konuyla ilgili yöneticilerle görüşeceğiz. Bu akşam kulübün geleceği.” dedi.

“Bu açıklamalarınız ‘istifa’ anlamına mı geliyor?” Stanojeviç, “Yöneticilerle bile konuşmadan basın toplantısında bu tür konuşmalar yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum.” o cevapladı.

Kulübe ve taraftara saygı duyduğunu belirten Stanojeviç, şunları söyledi:

“Kulübün çıkarları doğrultusunda en iyi seçeneği bulacağımıza inanıyorum. Birilerinin sorumluluk alması gerekiyor. Ben de bu kulübün teknik direktörüyüm. Kulüple konuşacağım. Oyuncularla iletişimde herhangi bir sorun yok.” Oyuncular oldukça profesyonel, verdiğimiz direktifleri ellerinden geldiğince yerine getirmeye çalışıyorlar ve “Gerçekten çok uyumlular. Bugün talihsiz bir olay yaşandı. Maç boyunca topa sahip olan taraf bizdik ama bağlantı eksikliğinden dolayı amatörce, kolay bir hata yaparak yediğimiz golle kaybettik.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu