Teknoloji

Vampire Survivors ile Contra İş Birliği Başladı

Hatırlayacağınız üzere Vampire Survivors ile Contra iş birliği, Nisan ayındaki Triple-i Initiative sırasında duyurulmuştu. Konami firmasının yayıncısı olduğu marka ile yapılan bu özel iş birliği, yakın bir zaman önce başladı.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty ve Fallout İş Birliği Sızdırıldı


Bildiğiniz gibi Vampire Survivors oyununun pek çok indirilebilir içeriği var ve her biri de oyuna farklı bir hava katıyor. Mesela son olarak 2023 yılının Aralık ayında Emergency Meeting adı altında Among Us oyunundan esinlenilmiş bir içerik yayınlanmıştı. Geliştiricinin bu tarz içerikler ile oyunu taze tutma konusundaki çabası da takdire şayan diyebiliriz.

Vampire Survivors ile Contra İş Birliği: Vampire Survivors: Operation Guns

Şimdi de Vampire Survivors: Operation Guns bu listeye eklendi. PC (Steam), Switch, Xbox One ve Xbox Series için geçerli olacak Vampire Survivors ile Contra iş birliğinde, oyuncular olarak Neo Galuga haritası ile mücadeleye başlayabiliyoruz. İçerikte, Contra Hard Corps oyunundan Brad Fang dahil on bir yeni karakter, tamamı ünlü seriden esinlenilmiş yirmi iki yeni silah, on üç yeni müzik, çeşitli araçlar, robotlar ve çok daha fazlası bizi bekliyor.

Son olarak, Vampire Survivors oyunu yaz mevsiminde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için de yayınlanacak. Şimdilik PlayStation versiyonlarına ilişkin detaylar verilmemiş olsa da, içeriğinde Vampire Survivors: Operation Guns de bulunacak. Gelişmeleri takipte olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu