Yaşam

Zuhal Topal’ın Acı Günü

Birkaç gün önce Türkiye büyük bir deprem felaketiyle sarsıldı. Kurtarma çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, yurdun dört bir yanından üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Zuhal Topal’dan yürek burkan bir haber geldi. Ünlü sunucu, amcasını ve kuzenini beyin sarsıntısında kaybettiğini açıkladı. Zuhal Topal’ın acı dolu günü hayranlarını da üzdü. Detaylar burada;

Zuhal Topal ölüm haberini sosyal medya hesabından paylaştı.

Tüm Türkiye enkazdan yeterli haber beklerken, kalanları acı haberler takip etmeye devam ediyor. Ünlü sunucu Zuhal Topal’dan bu haberlere bir yenisi daha eklendi. Depremin 3. günü bitmek üzereyken Zuhal Topal, amcasını ve kuzenlerini kaybettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Zuhal Topal’ın Acı Günü

Instagram hesabından amcasını, kuzenini ve arkadaşını kaybettiğini anlatan ünlü isim, şu sözleri paylaştı; “Kurtarma ekibi amcamın ve kuzenimin cesetlerini buldu. Merhametime olan öfkem ve geride kalanlara olan umudum birbirine karıştı. Allah yaşam mücadelesi veren tüm vatandaşlarımızın, canla başla çalışan tüm ekiplerin yardımcısı olsun. Soran herkese teşekkür ederim. Dualarım ülkem için. Hepimizin başı sağolsun”

“Bu Ağrının Tarifi Yok”

Hayatını kaybeden arkadaşıyla çektirdiği fotoğrafları da yayınlayan Topal, “Bu acının tarifi yok! Her can bizim ama birlikte olduğumuz dünya genci Levent’in kaybı bizim. bütün hafta sohbet edip 2 ay önce vefat etti yüreğim dağlandı Allah ailesine sabırlar versin rabbim yakınlarını kaybeden herkese dayanma gücü şifa ve sabırlar versin.

Taziye Mesajları Yağdı

Ünlü sunucunun paylaşımının ardından hayranları acısını paylaştı. Sosyal medyada binlerce taziye mesajı atılırken, hayran sayfaları da Zuhal Topal’a sağlık dileyerek acı haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Magazinhaberleri.com ailesi olarak Zuhal Topal’a ve depremde yakınlarını kaybeden herkese sağlık diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu