Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan Genç Seçmenlere Seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Umarım yeniden çok daha güzel günleri birlikte görürüz. 28 Mayıs’ta siz genç kardeşlerimin güçlü desteğine güveniyorum.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada genç seçmene seslenerek, “Sevgili genç kardeşlerim, 14 Mayıs’ta iradenizin arkasında durduğunuz, seçiminizi özgürce sandıklara yansıttığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. , demokrasimize sahip çıkıyorsunuz.Size güvenmekle ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz.Sizinle gurur duyuyorum.Sizler bizim umudumuz, gözbebeğimiz,aydınlık geleceğimizin teminatısınız.Umarım bu milleti hep birlikte taşıyacaksınız. tarihi şanlı zaferlerle dolu, muasır medeniyetler seviyesinin üzerinde, sizi yıldırmasına, korkutmasına, kendi zehrini enjekte etmesine izin vermeyin.”

Zorlukların birlikte aşılacağı mesajını veren Erdoğan, “Egosu yüksek, geçmişi başarısızlıklarla ve seçim yenilgileriyle dolu şahsiyetler sizleri asılsız karanlıklarına sürüklemesin. Sorunlarımızı birlikte çözeceğiz, üstesinden geleceğiz.” Zorluklara birlikte göğüs gereceğiz.Acılarımızı birlikte paylaşacağız, başarılarımıza birlikte sevineceğiz.Daha nicelerine inşallah.Yeniden sizlerle güzel günleri birlikte göreceğiz.28 Mayıs’ta sizlerin güçlü desteğine güveniyorum genç kardeşlerim. dedi.

bozyazi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu