Haber

İkinci El Araba Fiyatlarındaki Artış Devam Ediyor

Sıfır araç stoklarının az olması nedeniyle 2. el araç fiyatları da artışın üstüne yükseliyor. Edirne’de 2. el otomobil satan Levent Alamut, “Fiyatlar her geçen gün artıyor. Prim kazanıyor. Alan kazanıyor. Bugün almadığımız ama ‘pahalı’ dediğimiz araçlar yarın daha pahalı oluyor. gün.”

Edirne’de 2. el otomobil ticareti yapan Levent Alamut, Ramazan Bayramı öncesi 2. el otomobil satışlarında bir miktar hareketlilik olduğunu söyledi. Alamut, sıfır otomobil stoklarının azalması nedeniyle ikinci el otomobil fiyatlarında artış yaşandığına değindi. Alamut dedi ki:

“BÖLGE KAZANIYOR”

“Biraz tatil hareketliliği var ama fiyatlarımız çok yükseliyor. Kredi imkanları biraz düşünülmüş vade ve faiz olarak ama biraz tatil hareketliliği yaşıyoruz. Bayiler ikinci el bu fiyatlara geldi.Hala araç bolluğu yok.Bayilerde ne zaman araç bolluğu olsa sanırım o zaman ikinci el fiyatı duracak. Fiyatlar gün geçtikçe artıyor. Prim yapar. Alan kazanıyor. Bugün almadığımız ve ‘pahalı’ dediğimiz araçlar yarın daha da değerli oluyor. Bugün daha ucuz hale geliyorlar.”

Kaynak: ANKA / Yerel

seferihisar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çankaya Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu